Obsługa IT Firm

Od ponad 10 lat z naszych usług korzystają firmy z różnych branż . Jedynym warunkiem jest posiadanie komputerów , chociaż część z naszych klientów zaczynała wyłącznie od chęci ich posiadania i dokonała zakupów w naszej firmie .

Dysponując szeroką ofertą sprzętu i oprogramowania oraz niezbędną wiedzą jesteśmy w stanie obsłużyć każdą firmę . Duża ilość sprzętu i oprogramowania , która znajduje się na rynku zmusza do ciągłego śledzenia zmian oraz poszerzania kwalifikacji . Dlatego dbamy o poziom zaawansowania naszych pracowników oddelegowanych do współpracy z naszymi kluczowymi klientami .

Z doświadczenia wiemy iż firmy posiadające do 20 komputerów nie wymagają ciągłej obecności informatyka , a wystarczy im jedna wizyta tygodniowo oraz możliwość szybkiej interwencji wykwalifikowanego personelu firmy zewnętrznej / tzw. outsourcing IT /

Jeżeli jesteś właścicielem firmy lub osobą odpowiedzialną za "sprawy informatyczne" zachęcamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu 0605-681-000 celem omówienia szczegółów oferty dostosowanej do własnych wymagań .   

Zakres oferowanych usług:
-Stały nadzór nad strukturami informatycznymi w firmie
-Audyty sprzetu i oprogramowania użytkowanego w firmie
-Doradztwo przy wyborze sprzętu i oprogramowania
-Backupy i odzyskiwanie danych
-Naprawy i rozbudowy komputerów , notebooków oraz urządzeń peryferyjnych
-Odwirusowanie serwerów i stacji roboczych
-Administracja sieci komputerowych opartych o oprogramowanie serwerowe firm Microsoft oraz Novel Netware
-Projektowanie oraz wykonywanie stron www , sklepów internetowych itp
-Montaż i konfigurację systemów telewizji przemysłowej ze zdalnym podglądem przez internet


Firma posiada tytuł Microsoft Small business Specialist co potwierdza nasze kwalifikacje we wdrażaniu i administrowaniu systemami komputerowymi opartymi o rozwiązania firmy Microsoft przeznaczone dla Small Businesu tj. do 75 komputerów w sieci firmowej .

© Elbit.waw.pl - Zapraszamy do współpracy - wszelkie prawa zastrzeżone